Objednat skladbu

Vyberte si prosím jednu z následujících variant

Nejdřív nám napište, jaký má mít písnička námět!

Bude to milostná píseň, písnička pro dítě, nebo je třeba pro někoho k narozeninám? Má popsat nějaký životní pocit, či konkrétní událost? Má být veselá, smutná, jednoduchá, složitá? Pokud je písnička pro někoho, napište nám něco o něm.

Jakým hudebním stylem se má písnička inspirovat?

Má být pomalá, rychlá, energická? Má být ve stylu rock´n´rollu nebo blues, má mít folkový nádech, má to být pop či operní árie nebo má připomínat českou nebo indickou lidovou píseň?

Máte ještě něco na srdci?

Napište nám cokoli, co nám pomůže vytvořit píseň přesně takovou, jakou byste ji chtěli mít.

Zaškrtněte prosím políčko "Nejsem robot". Pomůžete nám tak ověřit, že formulář odesíláte skutečně Vy a nikoliv softwarový robot nebo škodlivý kód.

Co se stane po kliknutí na "Odeslat"?

Nejpozději během následujícího dne Vám přijde emailem shrnutí Vaší objednávky spolu s platebními údaji k záloze ve výši 3 000,- Kč.

Po té, co bude platba připsána na náš účet, se Vaší objednávky během 24 hodin ujme manažer projektu, který s vámi v případě potřeby doladí veškeré detaily zadání písně.

Následně se do práce pustí textař, od kterého během 7 dní dostanete hotový text písně. Pokud text v tomto znění odsouhlasíte, zaplatíte zbývající částku a přichází řada na skladatele, pokud budete mít k textu dílčí výhrady, nabízíme možnost ho po vzájemné komunikaci doladit.

Finální song, nahraný a nazpívaný v profesionálním studiu, bude hotov do 14 dnů od odsouhlasení textu. Budete-li mezi prvními 30 zákazníky, získáte navíc zdarma bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds+ v hodnotě 4 699 Kč.

Pole označené * je povinné